niedziela, 10 lutego 2019

Kartki wielkanocne

Dzisiaj przedstawię Wam kilka karteczek wielkanocnych. Są proste, niezbyt pracochłonne, ale i tak tworzenie ich sprawia mi mnóstwo frajdy. Uległam pokusie i dokupiłam trochę papieru do scrapbookingu oraz kilka dziurkaczy ozdobnych. W niektórych kartkach wykorzystałam gotowe elementy świąteczne.

A oto efekt cięcia i klejenia:Ciekawa jestem Waszej opinii na ich temat. Napiszcie, które kartki najbardziej Wam przypadły do gustu.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :) Miłej niedzieli :)

9 komentarzy:

 1. Piękne karteczki!!! Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne kartki, najbardziej podoba mi się druga i ostatnia :) Ja nawet nie zaczęłam jeszcze myśleć o Wielkanocy... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie karteczki są śliczne .Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu, piękne karteczki. Szczególnie urzekły mnie te z nakrapianymi zajączkami i jeszcze z kurczaczkiem trzymającym pisankę.
  Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne i bardzo energetyczne wiosenne kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne wszystkie karteczki. Gdybym miała wybrać , wybrałabym kolorowe pisanki w paski. Proste jest często najbardziej eleganckie. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow ! Jak dużo masz kartek na święta !? Najbardziej podobają mi się kartki z pisankami: piąta, szósta i siódma. Bardzo ładne są :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Robienie kartek wciąga :) Widzę, że i Ciebie dopadło :) Fajnie wychodzi! Szczególnie dodanie konturu w drugiej kartce mi się spodobało. Dziurkacze brzegowe i narożne dadzą Ci sporo możliwości. I jak dla mnie fajniej prezentują się napisy podklejone dodatkowym kawałkiem papieru. Myślę, że kolejnym Twoim krokiem będzie nadawanie kartkom warstw :)
  Powodzenia w scrapowaniu :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Aniu śliczne karteczki potworzyłaś :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń